Показники якими ми пишаємось:

600 000 +

Задоволених клієнтів по світу

200+

Партнерів, які працюють з нами на постійній основі

16

Країн в яких представлена наша продукція

83%

NPS (Індекс споживчої лояльності)

100+

Співробітників

2 000 кв.м

Виробництво

Компанія Brushme має багату і цікаву історію розвитку.
2016

Команда з 7 працівників. Приміщення виробництва 20 м2. В планах було відкриття першого офлайн магазину в торговому центрі міста Чернівці. Протягом року ми відкрили одразу два магазини, де кожен міг спробувати розмалювати картину. В день приблизно 90 людей купували картини за номерами Brushme.

2017

Продовжили відкривати власні офлайн магазини і активно розвивати наш інтернет-магазин. Тренд картин за номерами активно розвивався і у нашої компанії з'явились постійні клієнти, які довіряли якості і обирали наші картини за оригінальні і сучасні сюжети. Ми розширили наш асортимент алмазною мозаїкою. В день понад 500 людей купували картин за номерами Brushme.

2018-2019

У компанії є 22 магазини в різних містах України і перші продані франшизи. Функціонують три магазини у Польщі та один у Італії. Також ми запустили перші спільні колекції картин з українськими художниками, блогерами та фотографами. В асортиментів з'явилась колекція Kids з сюжетами для юних художників.

2020

Компанія взяла курс на продажі за кордон. Тепер продукцію Brushme можна купити у відомих європейських мережах, таких як Empik та у магазинах канцелярії. В цьому році продали в 2 рази більше картин ніж у минулому. Команда виросла до 80 людей. Вихід на ринок США.

2021

Наша команда складається з 130 людей, виробництво та офіс займають 2300 м2.
Ми експортуємо картини в 16 країн світу. Запуск інтернет магазину у Польщі та Німеччині. Запуск нових продуктів: акрилова фарба, мольберти, полотно, деревʼяні пазли. В результаті приріст продажів у порівнянні з минулим роком +52%

Наша команда - це теж мистецтво